Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Perłowski: Na treningach wygląda to zdecydowanie lepiej

Łukasz Perłowski: Na treningach wygląda to zdecydowanie lepiej

fot. archiwum

- Od razu chcieliśmy grać to, co przez kilka dni robiliśmy na treningach, ale potrzebujemy jednak więcej czasu - powiedział po zwycięstwie nad BBTS-em Bielsko-Biała środkowy Asseco Resovii, Łukasz Perłowski.

Było chyba trudniej, niż się spodziewaliście. Namęczyliście się sporo z beniaminkiem, ale najważniejsze, że trzy punkty zostały w Rzeszowie.

Łukasz Perłowski: – Zgadza się. To był pierwszy mecz, więc pewnie jakaś trema związana z tym początkiem się wkradła. Myślę, że to była przyczyna słabszej gry, bo na treningach wygląda to zdecydowanie lepiej.Dużo było nieporozumień na boisku, niedomówień. To pokłosie tego, że trenujecie na dobrą sprawę prawie pełnym składem (brakuje wciąż Nikołaja Penczewa) dopiero kilka dni?

Faktycznie, bardzo krótko trenowaliśmy wszyscy razem. Od razu chcieliśmy grać to, co przez te kilka dni robiliśmy na treningach, ale jednak potrzeba trochę więcej czasu, by to wyglądało dobrze, by powtarzalność była duża. Tutaj jednak sporo było tych mijanek.

W poprzednim sezonie twoja zagrywka kilka razy ratowała zespół. Teraz już w pierwszym meczu także przy twoich serwach zdobywaliście punkty seriami, a w pierwszym secie odrobiliście sporo strat w końcówce.

Jesteśmy wszyscy razem na boisku i każdy się uzupełnia. Akurat tak wypadło, że w tych momentach udało mi się zagrać dobrą zagrywkę, wracaliśmy do gry i odrabialiśmy straty.

*Rozmawiał Marcin Lew
Więcej w serwisie rzeszow.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved