Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Superpuchar Turcji dla Halkbanku Ankara

Superpuchar Turcji dla Halkbanku Ankara

fot. tvf.org.tr

Halbank Ankara po zwycięstwie 3:0 z Arkasem Izmir zdobył Superpuchar Turcji. Zespół Radostina Stojczewa z Kazijskim, Juantoreną, Raphaelem i Djuriciem może być nową siłą nie tylko w lidze tureckiej, ale również na arenie europejskiej.

Superpuchar Turcji to pierwsze trofeum zdobyte przez nowy Halkbank Ankara. W składzie tureckiego zespołu w tym sezonie można zobaczyć m.in. Mateja Kazjiskiego, Osmany’ego Junatorenę, Raphaela czy też Mitara Djuricia, których zabrakło w meczu o Superpuchar z powodu limitu dla obcokrajowców. Arkas Izmir, prowadzony przez znanego szkoleniowca Glena Hoaga, pierwszą partię spotkania oddał niemal bez walki. W drugim i trzecim secie walczył z Halkbankiem jak równy z równym, ale w końcówkach górą byli podopieczni Radostina Stojczewa.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano najskuteczniejszego w ekipie Halkbanku Mateja Kazijskiego, który zapisał na swoim koncie 22 punkty.

Superpuchar Turcji:
Arkas Izmir – Halkbank Ankara 0:3
(16:25, 24:26, 23:25)Składy zespołów:
Arkas: Dunge (3), Ramazanoglu (10), Urnaut (10), Koc M. (3), Sivula (15), Perrin (18), Yesilbudak (libero) oraz Gulmezoglu
Halkbank: Tekeli (4), Raphael (2), Juantorena (12), Batur (6), Subasi (4), Kaziyski (22), Sahin (libero) oraz Yasar, Ayvazoglu i Koc H.

 

źródło: inf. własna, tvf.org.tr

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved