Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jest decyzja w sprawie Grzegorza Boćka, korzystna dla ZAKSY

Jest decyzja w sprawie Grzegorza Boćka, korzystna dla ZAKSY

fot. Joanna Skólimowska

Zarząd Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej zezwolił Grzegorzowi Boćkowi na grę w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. AZS Częstochowa będzie się jednak odwoływał od tej decyzji. Klub sprawiedliwości zamierza też szukać w sądzie.

Po tym, jak reprezentant Polski związał się umową z kędzierzyńską ZAKSĄ, o ustalenie statusu siatkarza AZS Częstochowa (który nadal rościł prawa do zawodnika) poprosił Polski Związek Piłki Siatkowej, a ten 1 października przekazał sprawę do organizatora rozgrywek PlusLigi, czyli Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA. Jak się okazuje, decyzja PLPS-u jest dla częstochowskiego klubu niekorzystna. Zarząd ligi uznał, że Bociek może grać w ZAKSIE.

Uznano, że nasze argumenty nie są przekonujące. Mamy siedem dni na odwołanie się od tej decyzji, co też zamierzamy zrobić – tłumaczy prezes Pakosz.Z niewolnika nie ma zawodnika. Rok temu nikt nie wiedział, kto to jest Bociek. Zostało zainwestowane w tego człowieka wiele pracy i dużo ludzkiej życzliwości. Okazuje się, że pieniądze i doradcy potrafią zawrócić w głowie. Tak jest w tym przypadku. Oceną moralną nie będę się zajmował, natomiast sprawa rozstrzygnie się ostatecznie na drodze postępowania sądowego – kończy Pakosz.

Więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved