Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Argentyńczykom spodobało się w PGE Skrze i zmienili kontrakty

Argentyńczykom spodobało się w PGE Skrze i zmienili kontrakty

fot. archiwum

Wiadomo już, że minimum dwa lata będą grali w PGE Skrze Bełchatów argentyńscy siatkarze Nicolas Uriarte i Facundo Conte. Obaj zrezygnowali z zapisów w kontraktach, które pozwalały im na wcześniejsze rozwiązanie umów.

Gdy menedżer Facundo Conte i Nicolasa Uriarte podpisywał pod koniec kwietnia wstępne kontrakty, zastrzegł w nich, by znalazł się zapis o ewentualnym wcześniejszym rozwiązaniu. Gdyby nowym siatkarzom Skry z jakiegoś powodu nie podobało się w Bełchatowie, mogli do końca stycznia 2014 roku poinformować, iż umowy wygasną nie po dwóch, a po jednym sezonie.

Kilka dni temu obaj podpisywali już właściwe umowy. I obaj poinformowali, że zapis o ewentualnym wypowiedzeniu umowy nie jest już potrzebny, bo czują się znakomicie w PGE Skrze i w Bełchatowie. Oznacza to, że obowiązują ich kontrakty dwuletnie.

Nicolas Uriarte i Facundo Conte doskonale odnaleźli się w bełchatowskim zespole. Obaj znaleźli wspólny język zarówno z kolegami z zespołu, jak i ze sztabem szkoleniowym. I obaj mają nadzieję – podobnie jak kibice PGE Skry – że będą mieli powody do radości dzięki sukcesom bełchatowskiego zespołu.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved