Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Uraz Krzysztofa Ignaczaka niegroźny

Uraz Krzysztofa Ignaczaka niegroźny

fot. archiwum

Pierwsze badania libero Asseco Resovii Krzysztofa Ignaczaka nie wykazały poważniejszych urazów. - Nie ma żadnych złamań, kręgosłup nie jest uszkodzony - przyznał Maciej Pająk, team menedżer mistrzów Polski, Resovii Rzeszów.

Przypomnijmy, że Krzysztof Ignaczak opuścił boisko w drugim secie sparingowego meczu z Jastrzębskim Węglem podczas prezentacji mistrzów Polski. Przy stanie 11:8 dla miejscowych wraz z Amerykaninem Paulem Lotmanem próbowali przyjąć zagrywkę rywali. Zderzyli się tak niefortunnie, że Igła upadł na boisko i długo się nie podnosił.

Ignaczaka z boiska znieśli koledzy, a później pojawiły się nosze. Usztywniono kark i zawodnika odwieziono na badania do szpitala. – Tomografia nie wykazała żadnego uszkodzenia kręgosłupa, żadnego złamania – informuje Maciej Pająk, team menedżer Asseco Resovii. – Najprawdopodobniej jest to nadszarpnięcie mięśni w barku spowodowane mocnym odchyleniem głowy po zderzeniu z Paulem. Miejmy nadzieję, że kolejne konsultacje potwierdzą pierwsze badania – dodaje.

* więcej w serwisie rzeszow.sport.pl 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved