Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kaczmarek opuszcza gdański klub

Michał Kaczmarek opuszcza gdański klub

fot. archiwum

29-letni środkowy po trzech sezonach spędzonych w Gdańsku opuszcza drużynę LOTOSU Trefla. Kaczmarek szukać będzie nowego zespołu. Były środkowy m.in. Resovii Rzeszów nie znalazł uznania w oczach trenera Radosława Panasa.

Michał Kaczmarek reprezentował żółto-czarne barwy od 2010 roku. Z LOTOSEM Treflem awansował do PlusLigi i występował w niej przez dwa lata. Po zakończeniu poprzedniego sezonu jego kontrakt z klubem wygasł, jednak Kaczmarek zdecydował się na testy pod okiem trenera Radosława Panasa.

– Bardzo dziękujemy Michałowi za wszystkie punkty zdobyte przez niego w trakcie ostatnich trzech sezonów oraz treningi z drużyną w okresie przygotowawczym. Rezygnacja z jego usług była bardzo trudną decyzją, jednak musieliśmy wybrać tylko jednego z testowanych środkowych. Wybór padł na Artura Ratajczaka. Jesteśmy jednak przekonani, że dzięki swoim umiejętnościom i pracowitości Michał Kaczmarek nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy i już w najbliższym sezonie ponownie zobaczymy go w PlusLidze. Życzymy mu powodzenia w dalszej karierze – powiedział Piotr Należyty, prezes klubu.

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved