Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > LOTOS Trefl zaprezentował się kibicom

LOTOS Trefl zaprezentował się kibicom

fot. archiwum

Ponad 400 kibiców spotkało się z gdańskimi siatkarzami podczas oficjalnej prezentacji zespołu w Galerii Bałtyckiej. Impreza była dużym przeżyciem nie tylko dla starych i nowych fanów żółto-czarnych, ale i dla samych zawodników.

Zabawę w Galerii Bałtyckiej rozpoczął kilkunastominutowy show kabaretowy Tomasza Jachimka, współprowadzącego całą prezentację. Zebrani pod sceną kibice byli przepytywani z ciekawostek na temat siatkarzy LOTOSU Trefla. Sami zawodnicy krążyli w tym czasie po alejkach centrum handlowego, a ci, którzy ich napotkali i skłonili do oddania klubowych opasek, mogli po chwili odebrać koszulkę meczową jednego z „Kadrowiczów w Gdańsku" i karnet na mecze LOTOSU Trefla w PlusLidze.

Później na scenie prezentowali się kolejno wszyscy zawodnicy. Każdego z nich Jachimek przepytywał ze szczegółów życia sportowego i prywatnego. Żaden z graczy LOTOSU Trefla nie chciał jednak zdradzić tajemnic szatni i wewnętrznych dowcipów. Dowiedzieliśmy się za to, że Wojciech Żaliński ma łydki jak rzymski piechur, Moustapha M’Baye jest flirciarzem, a Sławomir Stolc zawsze marzył o grze w barwach żółto-czarnych i dziś nie zamieniłby tej możliwości nawet na grę we Włoszech czy Rosji. Grzegorz Łomacz z kolei na pytanie o cele drużyny na nadchodzący sezon bez wahania odpowiedział: medal. Żaden z pozostałych graczy LOTOSU Trefla nie śmiał później podważać zdania kapitana. Po prezentacji nadszedł czas dla kibiców. Przez pół godziny sympatycy siatkówki oblegali swoich idoli, zbierając autografy i robiąc wspólne zdjęcia.

To była prezentacja na najwyższym poziomie! Po ubiegłorocznej, skromnej inauguracji w hali, w tym sezonie mogliśmy uczestniczyć w prawdziwym siatkarskim święcie. To również pokazuje, jak pozytywne zmiany zachodzą w klubie. Było nam niezwykle miło, że odwiedziło nas tak wielu kibiców. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak dobrą grą zachęcić ich do regularnego wspierania nas w trakcie meczów PlusLigi – powiedział Paweł Rusek, libero LOTOSU Trefla.Pierwsze spotkanie gdańskich siatkarzy we własnej hali już 21 października o godzinie 19.30. LOTOS Trefl zmierzy się wtedy ze zwycięzcą fazy zasadniczej poprzedniego sezonu PlusLigi, Transferem Bydgoszcz.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved