Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dominika Golec zagra w Murowanej Goślinie

Dominika Golec zagra w Murowanej Goślinie

fot. archiwum

Mimo że rozgrywki I ligi kobiet startują już w najbliższy weekend, to niektóre drużyny uzupełniają jeszcze skład. Nową środkową KS-u Murowana Goślina została Dominika Golec, która pierwotnie miała bronić barw zespołu z Muszyny.

Początkowo Dominika Golec była przymierzana do Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna. Nawet w sierpniu brała udział w treningach byłego mistrza Polski, ale ostatecznie nie zagra w ekipie znad Popradu. Później leczyła kontuzję. Teraz wszystko wskazuje na to, że zasili szeregi pierwszoligowca z Murowanej Gośliny. Do podpisania kontraktu jeszcze nie doszło, ale środkowa trenuje już pod skrzydłami Piotra Sobolewskiego.Zawodniczka nie narzeka na żadne kłopoty zdrowotne, natomiast ćwiczy z nami dopiero czwarty dzień – skomentował Andrzej Miciul.Jeśli będzie w pełnej dyspozycji, to należy traktować ten transfer jako wzmocnienie. Chociaż tak naprawdę czas pokaże jak będzie, bo gra środkowych zależy od przyjęcia i rozegrania – dodał wiceprezes wielkopolskiego zespołu.

Jeśli Golec zostanie formalnie zawodniczką drużyny z Wielkopolski, to o miejsce w podstawowej szóstce przyjdzie jej rywalizować z Jowitą Jaroszewicz oraz Magdaleną Hawryłą. Wówczas rozwiązałaby się także kwestia ewentualnego powrotu do zespołu Danielle Hepburn.

Na inaugurację sezonu podopieczne trenera Sobolewskiego zmierzą się z beniaminkiem z Sulechowa. Każdy wynik jest w tym spotkaniu możliwy. – W okresie przygotowawczym graliśmy z tym rywalem dwukrotnie, oba mecze wygraliśmy, ale to zupełnie o niczym nie świadczy, bo były to tylko gry towarzyskie – zaznaczył Miciul. – Jest to silny zespół. Moim zdaniem można go zaliczyć do faworytów ligi – zakończył.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved