Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski po krótkim urlopie dołączył do Skry Bełchatów

Paweł Zatorski po krótkim urlopie dołączył do Skry Bełchatów

fot. Joanna Skólimowska

Po  zakończonych ME część polskich reprezentantów dostała wolne. Z czterech dni przerwy cieszył się libero PGE Skry - Paweł Zatorski. - Jestem bardzo szczęśliwy, że dotarłem do klubu po kilku dniach odpoczynku i zaczynam ciężką pracę - przyznaje jednak zawodnik.

Reprezentacja Polski zakończyła swój udział w mistrzostwach Europy w meczach barażowych. Polakom nie udało się awansować do ćwierćfinałów, a z turnieju wyeliminowali ich Bułgarzy. Tym samym zawodnicy mogli powrócić do swoich obowiązków klubowych. – Jestem bardzo szczęśliwy, że dotarłem do klubu po kilku dniach odpoczynku i zaczynam ciężką pracę – przyznał Paweł Zatorski, libero PGE Skry. W jego klubie przed tym sezonem doszło do wielu zmian, a drużyna będzie łączyła w sobie młodość i doświadczenie. – Kojarzę wszystkich, którzy przybyli do nas, wiadomo, że było dużo zmian. Mam nadzieję, że te zmiany wyjdą na dobre i patrząc na chłopaków, widać, że jest naprawdę fajna atmosfera. Przybyli bardzo dobrzy zawodnicy, także tylko się cieszyć i wkomponować się w ten zespół – zapewnił Zatorski.

W trakcie gdy reprezentanci Polski ze Skry Bełchatów – Paweł Zatorski i Andrzej Wrona – pracowali z kadrą narodową, reszta klubowych kolegów nie próżnowała i ciężko pracowała. Dodatkowo bełchatowianie rozegrali kilka sparingów – wszystkie wygrali. – Śledziliśmy wyniki tych wszystkich meczów sparingowych, niektóre nawet oglądaliśmy, gdy były transmisje w Internecie i naprawdę podziwialiśmy grę niektórych chłopaków i cieszymy się, że naprawdę dobrze to funkcjonuje, trener dobrze prowadzi drużynę i widać duży postęp w porównaniu z poprzednim sezonem – zauważył libero PGE Skry.

Po powrocie z reprezentacyjnych bojów libero bełchatowskiego zespołu stara się nie rozpamiętywać wyniku, jaki osiągnęli kadrowicze w mistrzostwach Europy. Wszyscy bowiem liczyli na więcej. – Na pewno ciągle to przeżywamy, ale już po odpadnięciu staraliśmy się zapomnieć o tym. Myślę, że większość chłopaków zrobiła tak samo. Chciałem odpocząć przez te cztery dni, które miałem wolne i teraz zacząć już dwa razy bardziej zmotywowany do pracy i ruszyć pełną parą do przygotowań do sezonu – zapewnił Zatorski. – Nie mam chęci udowadniania nikomu niczego, tylko mam chęć wygrywania i myślę, że te porażki, które odnieśliśmy w mistrzostwach Europy, wszystkich nas zmobilizowały i przez to liga będzie dużo ciekawsza, każdy będzie walczył o swoje, każdy będzie walczył o zwycięstwa i to jest w tym momencie mój cel – dodał.Przed mocno zmienioną PGE Skrą w tym sezonie nie są stawiane konkretne cele. Młodość i rutyna połączone w tym zespole mają przynieść efekty teraz, ale i później. – Na pewno zastanawialiśmy się, kto będzie obok nas na boisku, a tak naprawdę cieszymy się, że mamy szeroką dwunastkę, praktycznie trzynastkę, gdzie każdy może wejść na boisku i wnieść coś do tego zespołu. Jestem przekonany, że trener będzie rotował na tyle dobrze zespołem, że będziemy wygrywali kolejne mecze – zakończył Paweł Zatorski.

źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved