Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Strózik: Naszą siłą rozpoznawczą będzie walka do końca

Natalia Strózik: Naszą siłą rozpoznawczą będzie walka do końca

fot. archiwum

Siatkarki z Bielska-Białej bardzo dobrze zaprezentowały się podczas turnieju w Szamotułach, który był ostatnim sprawdzianem przed sezonem. Z bardzo dobrej strony pokazała się młoda skrzydłowa, Natalia Strózik.

Bielszczanki podczas turnieju w Szamotułach zanotowały dwa zwycięstwa (z Chemikiem Police i Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza) oraz porażkę z Atomem Treflem Sopot. – Myślę, że poradziłyśmy sobie na tym turnieju bardzo dobrze. Potrzebujemy jeszcze czasu, aby się zgrać – mówi młoda skrzydłowa BKS-u Aluprofu, Natalia Strózik. Ta siatkarka oraz Aleksandra Trojan pokazały się w Szamotułach z bardzo dobrej strony. Dla młodej zawodniczki jest to na pewno bardzo budujące. – Na pewno to pomaga, jest to jakaś motywacja do lepszej gry. Myślę, że będzie jeszcze lepiej – mówi Strózik, która otrzymała nagrodę dla wyróżniającej się młodej zawodniczki turnieju.

W Bielsku-Białej obok młodych zawodniczek postawiono także na doświadczone, chociażby Karolinę Ciaszkiewicz-Lach. – Pomaga nam to na pewno. Możemy się od nich dużo nauczyć, więc jest to coś pozytywnego – cieszy się z takiego obrotu sprawy Natalia Strózik. Bielszczanki w Szamotułach pokazały ogromną determinację – Myślę, że naszą siłą rozpoznawczą będzie walka do ostatniej piłki. W każdym meczu damy z siebie wszystko i zrobimy tyle, ile będziemy mogły – zapewnia Natalia Strózik. Podopieczne Mirosława Zawieracza sezon zainaugurują już w piątek, na własnym boisku meczem z Beef Master Budowlanymi Łódź.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved