Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Na decyzję w sprawie Andrei Anastasiego musimy poczekać

Na decyzję w sprawie Andrei Anastasiego musimy poczekać

fot. archiwum

W środę, tj. 2 października, członkowie prezydium zarządu i wydziału szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej spotkali się z trenerem Andreą Anastasim. Władze PZPS-u wydały po nim odpowiednie oświadczenie.

Włoski szkoleniowiec przedstawił informację dotyczącą występu reprezentacji podczas ostatnich mistrzostw Europy oraz poprzednich zawodów międzynarodowych.

Członkowie prezydium zarządu i wydziału szkolenia zadali selekcjonerowi szereg szczegółowych pytań dotyczących analizy występu kadry narodowej w turnieju olimpijskim 2012, Lidze Światowej i mistrzostwach Europy 2013 oraz wizji pracy z reprezentacją w roku 2014.

Podczas dyskusji ustalono, że ocena pracy Andrei Anastasiego i zadania stojące przed męską reprezentacją Polski w roku przyszłym po analizie przeprowadzonej przez wydział szkolenia przedstawione zostaną zarządowi PZPS, którego posiedzenie odbędzie się w najbliższym czasie.Przypominamy jednocześnie, że zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej jest jedynym organem posiadającym kompetencje do podejmowania decyzji personalnych związanych z obsadą szkoleniową kadr narodowych. Podczas dzisiejszego spotkania prezydium zarządu nie zapadły żadne wiążące decyzje. Kwestie poruszane podczas wtorkowego spotkania wymagają analiz i dyskusji.

Prezydium Zarządu
Wydział Szkolenia
Polskiego Związku Piłki Siatkowej

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved