Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dominik Kwapisiewicz dołączył do PTPS-u Piła

Dominik Kwapisiewicz dołączył do PTPS-u Piła

fot. archiwum

Od 1 października Dariusz Luks ma nowego asystenta. Jest nim Dominik Kwapisiewicz, który nie tak dawno prowadził jeszcze pierwszoligowy KS Milicz. Kiedy beniaminek z Dolnego Śląska wycofał się z rozgrywek ligowych, Kwapisiewicz porozumiał się z PTPS-em Piła.

O tym, że Dominik Kwapisiewicz rozmawia z PTPS-em Piła, mówiło się w kuluarach zaraz po tym, jak z rozgrywek ligowych wycofał się jego dotychczasowy klub, KS Milicz. Sam zainteresowany konsekwentnie odmawiał komentarza w tej sprawie. – Na takie rewelacje jest stanowczo za wcześnie. Prawdą jest, że otrzymałem propozycję z kilku klubów, jednak gdzie będę pracował, będę mógł zdradzić za około dwa tygodnie. Wówczas negocjacje powinny się zakończyć – mówił serwisowi Strefa Siatkówki nowy asystent Dariusza Luksa. O tym, że rozmowy zostały zakończone, poinformował klub z Wielkopolski w specjalnym komunikacie: „Zarząd PTPS S.A. informuje, iż z dniem 1 października na stanowisko drugiego trenera pilskiej drużyny występującej w ORLEN Lidze został zatrudniony znany już kibicom Dominik Kwapisiewicz”.

Zarząd PTPS-u jednocześnie wyjaśnił, że w klubie pozostaje również dotychczasowy asystent pierwszego trenera, Dariusza Luksa, Łukasz Przybylak. Co ciekawe, dla Kwapisiewicza będzie to drugi sezon w PTPS-ie. Przypomnijmy, że pracował on w Pile w sezonie 2011/2012, będąc asystentem Mirosława Zawieracza. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa Siatkówki, nie jest to koniec zmian w drużynie pilanek. Z klubem pożegnała się Weronika Hudima, przenosząc się do Rosji, a niewykluczone, że dojdzie jeszcze do kolejnych roszad w samym sztabie szkoleniowym szóstej drużyny ORLEN Ligi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved