Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Margareta Kozuch wybrała Azerbejdżan

Margareta Kozuch wybrała Azerbejdżan

fot. Mirosław Stroński

W ostatnim czasie mówiło się o możliwym przyjściu Margarety Kozuch do Muszyny. Dziś już wiemy, że tak się na pewno nie stanie. Siatkarka postanowiła wybrać ofertę innego klubu i nowy sezon spędzi w Azerbejdżanie.

27-letnia zawodniczka zagra w drużynie Baki Azeryol VC Baku. – Azerska liga od niedawna stoi na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście główną rolę odegrała też strona finansowa, ale w kategoriach czysto sportowych to nowe wyzwanie – mówi Kozuch. Zawodniczka ta miała jednak także wiele innych propozycji. – Tak, było wiele propozycji. Pod koniec ubiegłego sezonu dostałam kilka ofert z różnych krajów. Moment podjęcia decyzji odroczyłam do zakończenia mistrzostw Europy – mówi Kozuch, o którą pytały kluby z Chin, Włoch, Turcji, Brazylii czy Polski. – Dołożymy wszelkich starań, aby być mistrzem. Również Liga Mistrzyń jest dla nas bardzo ważna – zapewnia Margareta Kozuch.

Niemka z polskimi korzeniami ostatni sezon spędziła w Yamamay Busto Arsizio, wcześniej wraz z Atomem Treflem Sopot zdobyła mistrzostwo Polski. Siatkarka ta reprezentowała także barwy Zariecza Odincowo i Asystelu Novara.

 źródło: apasport.az, azerisport.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved