Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Jarosz: Zapowiada się ciekawy sezon

Marcin Jarosz: Zapowiada się ciekawy sezon

fot. Przemysław Rokitowski

Siatkarze Avii Świdnik zajęli 3. miejsce w Memoriale Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii, przegrali m.in. z KPS-em Siedlce i AGH Kraków.  - Turniej był dla nas generalną próbą przed rozpoczynającą się w weekend ligą - mówi trener Marcin Jarosz.

Jestem usatysfakcjonowany tylko częściowo – mówi trener Marcin Jarosz. – Z KPS-em Siedlce graliśmy już dwukrotnie wcześniej, za każdym razem wygrywając po 3:2. W Świdniku zaprezentowali się jednak bardzo dobrze. W meczu z nami byli nie do zatrzymania w mocnej zagrywce. Głównie tym elementem rozbili nas w trzech setach – ocenił mecz z zespołem z Siedlec trener Jarosz. Komplementował także ekipę z Krakowa. – To beniaminek tego szczebla rozgrywkowego, tak jak my. Ostatnio rywalizowaliśmy z nimi podczas turnieju finałowego o wejście do I ligi. Widać, że w wakacje solidnie się wzmocnili. Mają dobrego libero Kamila Dembca, o którego także zabiegaliśmy. W składzie posiadają dwóch równorzędnych atakujących. Będzie to ciekawy przeciwnik.

Avia Świdnik to beniaminek tegorocznej I ligi. – Pierwszym celem jest utrzymanie. Nie wykluczamy jednak, że powalczymy o miejsce w czwórce. Tak naprawdę pierwsza runda odsłoni prawdziwe oblicze każdej z drużyn – ocenia możliwości swojego zespołu Marcin Jarosz. Świdniczanie sezon zainaugurują meczem z ekipą z Będzina. – Zaczynamy z najwyższej półki. Uważam, że to jeden z kandydatów do wejścia do PlusLigi. O czołowe lokaty powinny walczyć też Cuprum Lubin i Camper Wyszków. Sporo namieszać może również Ślepsk Suwałki. Poza wymienioną czwórką, pozostałe osiem ekip jest na zbliżonym poziomie sportowym. Zapowiada się ciekawy sezon, a liga będzie bardzo wyrównana – kończy Marcin Jarosz.

 źródło: dziennikwschodni.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved