Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Krzysztof Kocik: Hałas był niesamowity

Krzysztof Kocik: Hałas był niesamowity

fot. archiwum

- W naszych szeregach było widać dużo więcej motywacji i determinacji, a za tym poszedł wynik - powiedział po zwycięstwie nad Wilkami Wilczyn grający drugi szkoleniowiec GTPS-u Gorzów Wielkopolski, Krzysztof Kocik.

Siatkarze GTPS-u Gorzów Wielkopolski są zaliczani do grona faworytów II-ligowych zmagań. Jednak jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek przytrafiła im się wpadka w Pucharze Polski, w którym przegrali ze Stoczniowcem Gdańsk 2:3. – To był dla nas zimny prysznic, który pomógł nam odnieść zwycięstwo w lidze. Cały czas wydaje nam się, że mamy dobry zespół, który łatwo i przyjemnie pokona rywali. Jednak każdy przeciwnik będzie chciał z nami wygrać – skomentował Krzysztof Kocik.

Porażka w pucharze na tyle zmotywowała gorzowian, że na inaugurację ligowych zmagań wykazali wyższość nad Wilkami Wilczyn, choć wciąż ich styl gry nie zachwycał. – Cieszymy się, że wygraliśmy. Wydaje mi się, że w naszych szeregach było widać dużo więcej motywacji i determinacji, a za tym poszedł wynik. Moglibyśmy do tego meczu przystąpić na dużym luzie, ale wówczas pewnie byśmy przegrali – ocenił grający II trener lubuskiej ekipy.

Na uwagę zasługuje doping kibiców dla miejscowych Wilków. – Atmosferę panującą w Wilczynie porównałbym do tej, która panowała w starej hali w Kędzierzynie-Koźlu, bo były bębny i syreny strażackie. Hałas był niesamowity. Takiej atmosfery nie spotyka się w II lidze, więc przyjemnie nam się grało – zakończył Kocik. 

 

 

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved