Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki blisko „inżynierów”

Paweł Woicki blisko „inżynierów”

fot. Cezary Makarewicz

Szykuje się wielki powrót do warszawskiej Politechniki. Według informacji warszawa.sport.pl mistrz Europy z 2009 r. w najbliższych dniach podpisze umowę z szóstym zespołem PlusLigi. W każdej chwili będzie mógł jednak odejść do innego klubu.

Dobrze czuję się w drużynie. Czy chciałbym zostać? Łatwo złożyć deklarację, ale w tym przypadku nie jest to takie proste. Skład Politechniki jest skompletowany. Cieszę się, że mogę pracować z tymi zawodnikami. Zespół na tym korzysta i ja też – mówi warszawa.sport.pl Woicki.

30-letni rozgrywający od czerwca pozostaje bez klubu. Po trzech latach rozstał się z PGE Skrą Bełchatów. Z tym klubem sięgnął po mistrzostwo Polski i zajął drugie miejsce w Lidze Mistrzów. Wcześniej występował m.in. w Delekcie Bydgoszcz i Resovii Rzeszów. Mistrz Europy z 2009 r. chciałby teraz spróbować sił za granicą. Interesowały się nim dwa kluby z Włoch, ale nie doszło do podpisania umowy. Podobnie było z ukraińskim Lokomotiwem Charków, występującym w rosyjskiej Superlidze.

W sierpniu Woicki trenował z Lotosem Treflem Gdańsk. Pod koniec miesiąca dołączył do zespołu Jakuba Bednaruka, który przygotowuje się do sezonu PlusLigi.Złożyłam mu pewną propozycję, która powinna być korzystna dla Pawła. O finansach będę rozmawiała z jego menedżerem – mówi prezes klubu Jolanta Dolecka.

* autor: Krzysztof Zaborowski
* więcej w serwisie
warszawa.sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved