Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Młoda Liga: Dotkliwa porażka Czarnych Radom

Młoda Liga: Dotkliwa porażka Czarnych Radom

fot. archiwum

Nie będą mile wspominać swojego debiutu w rozgrywkach Młodej Ligi siatkarze RCS Czarnych Radom. W inauguracyjnym spotkaniu z AZS-em Politechniką Warszawską podopieczni Jacka Skroka przegrali 0:3.

Spotkanie, które odbyło się w podradomskich Białobrzegach, nie miało większej historii. Wyższość i większe doświadczenie podopiecznych Wojciecha Szczuckiego były widoczne od pierwszego do ostatniego punktu, a siatkarze z Radomia nie zdołali zdobyć w żadnym z setów nawet 20 oczek. – Nie mamy się czym pochwalić. Przeciwnik był w bardzo dobrej dyspozycji, jeśli chodzi o zagrywkę. Można powiedzieć, że zostaliśmy wprost „rozstrzelani”, co nie pozwoliło nam na wykorzystywanie środkowych. Dwóch seniorów w barwach Politechniki (Olenderek i Majcherek – przyp. red.) bardzo uporządkowało im tę grę i dało wiele pewności młodszym kolegom. Mamy swoje wnioski, obejrzymy jeszcze raz ten mecz na wideo i będziemy wyciągać lekcje – skomentował na gorąco dla serwisu Czarni.Radom.pl trener radomskiego zespołu Jacek Skrok.

AZS Politechnika Warszawska – RCS Czarni Radom 3:0
(25:14, 25:16, 25:19)

Składy zespołów:
AZS Politechnika Warszawska: Skwarek, Halaba, Kraśniewski, Strzelec, Majcherek, Lemański, Olenderek (libero) oraz Berwald i Stępień
RCS Czarni Radom: Kiernoz, Ostrowski, Nowakowski, Stawicki, Czarnecki, Machowicz, Filipowicz Piotr (libero) oraz Chudzik, Firlej, Płaskociński i HamigaZobacz również:
Wyniki 1. kolejki i tabela Młodej PlusLigi

 

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved