Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sylwia Wojcieska podpisała kontrakt z Muszynianką

Sylwia Wojcieska podpisała kontrakt z Muszynianką

fot. archiwum

Kolejną zakontraktowaną zawodniczką Muszynianki Fakro Muszyna, została środkowa Sylwia Wojcieska. Była zawodniczka Atomu Trefla Sopot związała się z klubem z Muszyny zaledwie na tydzień przed rozpoczęciem rundy zasadniczej ORLEN Ligi.

Sylwia Wojcieska ma 28 lat, występuje na pozycji środkowej. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w drużynie MKS Pruszków, następnie trafiła do KS-u Dalin Equus Myślenice, Wisły Kraków oraz SSK Calisia Kalisz, gdzie zdobyła mistrzostwo Polski z drużyną z Kalisza. W 2009 roku trafiła do Stali Mielec.

W kolejnych latach występowała w barwach Organiki Budowlanych Łódź, gdzie zadebiutowała w sezonie 2010/11 w Lidze Mistrzyń. Z końcem czerwca 2011 wygasł jej kontrakt z łódzkim klubem. Po zakończeniu umowy z Organiką Budowlanymi, Wojcieska podpisała kontrakt z rumuńskim Dinamem Romprest Bukareszt, odnosząc sukcesy w postaci mistrzostwa Rumuni oraz pucharu Rumuni. W sezonie 2012/13 przeniosła się do Atomu Trefla Sopot, gdzie została finalistką Pucharu Polski oraz mistrzynią Polski w sezonie 2012/13. W 2010 r. Sylwia została powołana do kadry seniorskiej na turniej w Montreux.

źródło: mksmuszynianka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved