Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Saad: Celem jest mistrzostwo i Puchar Polski

Magdalena Saad: Celem jest mistrzostwo i Puchar Polski

fot. Bogusław Krośkiewicz

- Uważam, że działacze wykonali kawał dobrej pracy - tak tegoroczne zmiany w zespole podsumowała libero legionowskiej Siódemki, Magdalena Saad. - Wierzę, że zespół, który tworzymy, może walczyć jak równy z równym z każdą drużyną i zdobywać punkty - dodała.

W tym sezonie jest pani jedną z nielicznych zawodniczek, które zostały w składzie Legionovii z poprzedniego sezonu. Jak ocenia pani transfery?

Magdalena Saad:Uważam, że działacze wykonali kawał dobrej pracy. Dziewczyny, które są w tym roku w zespole, mają duże możliwości i z pewnością bardzo dużo wnoszą.

Nowe zawodniczki zadomowiły się już w Legionowie i wczuły w atmosferę zespołu?Trzeba pytać zawodniczek. Trudno mi mówić w ich imieniu.

Klub rozpoczął już treningi w nowym składzie. Zmieniły się nie tylko siatkarki, ale także pierwszy trener. Czy ma pani jakieś spostrzeżenia co do tej zmiany, a może oczekiwania?

Nie mam zastrzeżeń. Liczę na konstruktywną i owocną współpracę.

Czego nauczył panią ubiegły sezon?

Ubiegły sezon pokazał, że jeszcze wiele może mnie zaskoczyć zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.

Czy ma pani swój wyznaczony cel na zbliżające się rozgrywki?

Celem jest mistrzostwo Polski i Puchar Polski. Realnie myśląc, będzie to pewnie miejsce od trzeciego do piątego. Osobiście chcę podnieść umiejętności i średnią tak, abym pomogła dziewczynom najlepiej, jak potrafię.

Jakie ma pani zdanie na temat nowej drużyny w ORLEN Lidze? Jak ocenia pani szanse Chemika Police w tegorocznych rozgrywkach?

Chyba nikogo nie zaskoczę. Uważam, że to dobry zespół o dużych możliwościach.

Zbliżający się sezon rozpoczniecie od wyjazdowego meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza – klubem, który był o krok od zdobycia mistrzostwa Polski. Czy już myślicie o tym spotkaniu, przygotowujecie się konkretnie do niego?

Na tę chwilę przygotowujemy się generalnie do ligi. Dąbrowa będzie faworytem, ale wierzę, że zespół, który tworzymy, może walczyć jak równy z równym z każdą drużyną i zdobywać punkty. Czas to zweryfikuje.

Czy jest coś, z czego w ubiegłym sezonie nie do końca była pani zadowolona i chciałaby pani poprawić to w zbliżających się rozgrywkach?

Jest kilka takich rzeczy, ale zachowam je dla siebie. Z pewnością jednak zrobię wszystko, co będzie w mojej mocy, by być stabilnym i silnym punktem zespołu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved