Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Krystyna Strasz: Mam nadzieję, że pech nas już ominął

Krystyna Strasz: Mam nadzieję, że pech nas już ominął

fot. Bogusław Krośkiewicz

Okres przygotowawczy powoli dobiega końca, przed dąbrowskim MKS-em ostatni turniej przed startem ligowego sezonu. W Szamotułach dąbrowianki zmierzą się z rywalkami z parkietów ORLEN Ligi - Chemikiem Police, BKS-em Bielsko-Biała oraz Treflem Sopot.

Na drodze mamy teraz bardzo wymagających rywali, więc ten turniej jest dla nas ważny. Troszkę jesteśmy podmęczone, ale myślę, że jesteśmy w takim transie, bo już tournée w USA przyzwyczaiło nas do grania meczu za meczem, więc to będzie dla nas kolejny etap. Powoli trzeba szykować się do gry w lidze, dlatego to dla nas jest ostatni sprawdzian przed jej inauguracją. Mam nadzieję, że wynik będzie pozytywny i obronimy Superpuchar – przyznała libero dąbrowskiej drużyny Krystyna Strasz.

W pierwszym spotkaniu o stawkę w sezonie 2013/2014 dąbrowiankom ponownie przyjdzie zmierzyć się z sopociankami. W poprzednim sezonie losy wszystkich trzech trofeów w naszym kraju rozstrzygały się właśnie między Tauronem MKS-em a Atomem Treflem. Czy siatkarki rozmawiają w szatni na temat rywalek z Sopotu? Czy w ich rozmowach wspominają zaciętą walkę z finału ORLEN Ligi? – Pojawił się temat Atomu Trefla, gdy w ostatni weekend w Karpaczu grałyśmy z tą drużyną. I znowu było pięć setów, to już tak sobie przypomniałyśmy, że zawsze z sopociankami musimy grać tie-breaki. Mam nadzieję, że pech nas już ominął i już nie będziemy musiały wspominać tych spotkań z finału ORLEN Ligi – zaznaczyła Krystyna Strasz.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved