Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jozef Piovarci wyeliminowany z gry na dwa tygodnie

Jozef Piovarci wyeliminowany z gry na dwa tygodnie

fot. archiwum

Środkowy zespołu Cerrad Czarnych Radom Jozef Piovarci podczas wczorajszego treningu nabawił się kontuzji. 29-letni Słowak skręcił staw skokowy w lewej stopie. Niestety, radomskiego siatkarza prawdopodobnie czeka dwutygodniowa przerwa.

Nie da się ukryć, że w okresie przygotowawczym przed sezonem ligowym uraz jakiegokolwiek zawodnika jest sporym utrudnieniem dla sztabu trenerskiego. Niestety, w czwartek podczas popołudniowego treningu urazu stawu skokowego lewej stopy nabawił się środkowy Cerrad Czarnych Radom, Jozef Piovarci.

Jozef nabawił się kontuzji, która najprawdopodobniej wyeliminuje go na najbliższe dwa tygodnie z treningów. Jest poważny obrzęk w lewej kostce. Nie chcę prorokować, na kiedy Jozef będzie gotowy do zajęć, ponieważ jest to tak newralgiczny uraz, który łatwo odnowić – powiedział fizjoterapeuta Cerrad Czarnych Radom, Marcin Górka, który od razu udał się z zawodnikiem do szpitala na prześwietlenie.

Ta informacja na pewno nie napawa optymizmem trenera Roberta Prygla przed turniejem w Bielsku-Białej. Na szczęście od poniedziałku z zespołem Czarnych Radom trenuje Adam Kamiński, który miał okazję oglądać swoich kolegów w akcji podczas ostatniego turnieju w Radomiu, a teraz przed nim pierwszy egzamin w roli zawodnika „Wojskowych”.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved