Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Facundo Conte: Wlazły i Antiga mi imponują

Facundo Conte: Wlazły i Antiga mi imponują

fot. archiwum

- Nigdy wcześniej go nie widziałem, ale naprawdę potrafi skakać bardzo wysoko w ataku. Imponuje mi ten zawodnik - zdradza Facundo Conte, który po miesięcznym pobycie w Bełchatowie przyznaje, że duże wrażenie robi na nim Mariusz Wlazły.

Argentyńczyk ciepłe słowa skierował nie tylko pod adresem Mariusza Wlazłego, ale i Stephana Antigi.Wprawdzie już nie skacze jak kiedyś, ale ma niesamowitą rękę! Stephan wie doskonale, co zrobić z piłką – dodaje. Facundo Conte wyróżnił dwóch zawodników, ale zaznaczył, że wszyscy w drużynie robią na nim duże wrażenie.

Powiedział też kilka słów na temat swojego nowego szkoleniowca. – Miguel jest młodym trenerem, ale to dobrze. Przecież jeszcze w ubiegłym sezonie grał na boisku. Teraz z tej drugiej strony widzi zapewne jeszcze więcej i potrafi zmienić coś, do czego wcześniej nie był przekonany. Ma w sobie dużo energii, którą przekazuje drużynie, aby się rozwijała i wygrywała – mówi.

W ostatnich sparingach Falasca wystawiał go na pozycji… libero. Conte nie widzi jednak żadnego problemu. – To nie jest moja pozycja, ale cieszę się, że pojawiam się na boisku i jestem częścią tej drużyny – mówi nominalny przyjmujący.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved