Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Gajgał-Anioł: Każde spotkanie jest cenne

Katarzyna Gajgał-Anioł: Każde spotkanie jest cenne

fot. archiwum

Siatkarki Chemika Police w ramach przygotowań do nowego sezonu ORLEN Ligi wzięły udział w turnieju o Puchar Prezesa Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. Katarzyna Gajgał-Anioł przyznała jednak, że to wciąż zbyt mało, aby wejść w meczowy rytm.

Zespół z Polic to beniaminek kobiecej ekstraklasy w sezonie 2013/2014. Jednak jego kadra jest imponująca. Włodarze klubu, sztab szkoleniowy, zawodniczki oraz kibice z pewnością liczą na sukcesy już w pierwszym roku występów w ORLEN Lidze. Katarzyna Gajgał-Anioł podkreśliła, że atutem drużyny będzie fakt, że Chemik nie bierze udziału w europejskich pucharach. – Będzie troszkę więcej okazji na korektę w sali treningowej, więc to powinno nam pomóc – powiedziała.

Zawodniczka jest również świadoma oczekiwań pokładanych w zespole. – Nie pamiętam takiego sezonu, w którym beniaminek, od razu po awansie, zbudował tak silny skład. Nie oszukujmy się, jeśli włodarze klubu zebrali taką kadrę, to oczekują sukcesów.

Już w pierwszym spotkaniu ligowym Chemika Police czeka trudny rywal, czyli mistrz Polski – Atom Trefl Sopot. Środkowa nie jest w stanie określić czy to dobrze, że beniaminek od początku będzie musiał zagrać na najwyższym poziomie. Dodała jednak, że jeśli drużyna z Polic chce odnieść sukces, to musi wygrywać praktycznie z każdym.W ekipie Chemika wciąż brakuje rozgrywającej Mai Ognjenović. Katarzyna Gajgał-Anioł wierzy jednak, że tak doświadczona zawodniczka szybko zgra się z nowym zespołem. – Maja jest na tyle klasową i doświadczoną rozgrywającą, że na pewno uda nam się szybko ze sobą porozumieć. Zdążymy na czas i nie będzie to stanowić problemu – zapewniła.

*Rozmawiał Rafał Kuliga
Więcej w serwisie gs24.pl

źródło: gs24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved