Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Grejman: Dopiero się zgrywamy

Anna Grejman: Dopiero się zgrywamy

fot. Cezary Makarewicz

Siatkarki Chemika Police w weekend po raz pierwszy zaprezentowały się przed swoją publicznością, wygrywając z Dresdner SC i BKS-em Aluprof Bielsko-Biała. Już niebawem beniaminek ORLEN Ligi pojedzie do Szamotuł na ostatni turniej przed sezonem.

Policzanki do tej pory tylko trenowały na nowej hali w Policach. W miniony weekend miały okazję po raz pierwszy zaprezentować się publiczności. – Trenowałyśmy już w tej hali i myślę, że poczułam już to boisko, ale kibice są naprawdę wspaniali. Muszę przyznać, że miło jest grać przed taką publicznością, podnosi to na duchu i lepiej się gra – stwierdziła młoda przyjmująca, Anna Grejman. Siatkarka Chemika Police pokusiła się także o ocenę gry zespołu podczas turnieju. – To były jedne z naszych pierwszych spotkań. Dopiero się zgrywamy i myślę, że jeszcze nie czujemy się pewnie, na przykład Ana Bjelica jest z nami od niedawna – mówi.

W zespole z Polic zakontraktowano zarówno zawodniczki młode, jak i doświadczone. – Taka mieszanka jest fajna i rzeczywiście bardzo się uzupełniamy – przyznała Anna Grejman, przyznając jednocześnie, że beniaminek ORLEN Ligi cały czas musi pracować nad jakością gry. – Myślę, że musimy pracować nad każdym elementem, zawsze są jakieś niedociągnięcia i braki. Najbliższe treningi i turniej w Szamotułach będą dobrą okazją do tego, żeby poukładać wszystkie elementy – mówi nowa zawodniczka Chemika Police. – Ja często zmieniam kluby, więc tutaj nie ma dla mnie żadnego szoku. Czuję się dobrze, dziewczyny są w porządku, nie znęcają się nade mną jako najmłodszą – z uśmiechem kończy Anna Grejman.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved