Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Heike Beier: Wszystko jest dla mnie nowe

Heike Beier: Wszystko jest dla mnie nowe

fot. volleyball.de

Siatkarki BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała w miniony weekend rozegrały dwa sparingowe mecze w Policach, oba zakończyły się ich porażkami po tie-breakach.  Jedną z wyróżniających się postaci była wicemistrzyni Europy, Heike Beier.

Heike Beier dopiero niedawno dołączyła do zespołu po zakończonych dla niej i jej drużyny srebrnym medalem mistrzostwach Europy. – W Bielsku-Białej czuję się naprawdę dobrze. Cieszę się, że dołączyłam już do zespołu po mistrzostwach Europy. Czuję, że dziewczyny są ze sobą już długo, a dla mnie wszystko jest nowe. Dziewczyny mi pomagają stać się częścią zespołu. Jestem bardzo zadowolona – mówi zawodniczka. Heike Beier przyznała także, że po sezonie reprezentacyjnym odczuwa zmęczenie. – Jestem trochę zmęczona, ale to jest normalne. Każdy rok w moim przypadku tak wygląda. Każdego roku po kadrze przychodzę do klubu i daję z siebie wszystko, trenerzy, zawodniczki i staff dużo mi pomagają, dbają o mnie – powiedziała niemiecka przyjmująca.

Heike Beier przyznała, że emocje po zdobyciu wicemistrzostwa Europy, i to przed własną publicznością, wciąż są duże. – Emocje i pamięć o tym turnieju będą jeszcze przez długi czas, minimum pięć lat (śmiech). To było coś szalonego, to był naprawdę wspaniały turniej dla nas – mówi. W aktualnie trwających mistrzostwach Europy mężczyzn znakomicie radzą sobie jej rodacy, którzy w grupie pokonali Rosjan, Bułgarów i Czechów i są już w najlepszej ósemce zawodów. – Jestem bardzo zadowolona z ich wyników, myślę, że są w stanie dojść nawet do finału – nie kryje optymizmu siatkarka.

Reprezentantka Niemiec ma już za sobą pierwsze mecze w barwach BKS-u Aluprofu. Podczas turnieju w Policach podopieczne Mirosława Zawieracza przegrały z Dresdner SC i Chemikiem Police. – Nie grałyśmy jeszcze w takim zestawieniu, więc czasem miałyśmy problemy z komunikacją, piłki były za długie, za krótkie. Ja się czułam na boisku bardzo dobrze i widzę pozytywy przed rozpoczynającym się niedługo sezonem – kończy Heike Beier.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved