Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Ondrej Hudecek: Rosjanie pokazali co są w stanie zrobić zagrywką

Ondrej Hudecek: Rosjanie pokazali co są w stanie zrobić zagrywką

fot. CEV

Czesi nie poszli w ślady Niemców i nie sprawili niespodzianki w grupie D. - Naszą piętą achillesową była słaba skuteczność w ataku - stwierdził kapitan Czechów Ondrej Hudecek. Dzisiaj będą oni walczyć o punkty ze świetnie spisującą się reprezentacją Niemiec.

Pierwszy set był dość wyrównany, obie ekipy walczyły, jednak im dłużej trwał mecz, tym bardziej Rosjanie akcentowali swoją wyższość nad Czechami. Ondrej Hudecek stwierdził, że między dwoma reprezentacjami była duża różnica w ataku. – W pierwszych dwóch setach próbowaliśmy zawalczyć, ale naszą piętą achillesową była słaba skuteczność w ataku. A w trzeciej partii Rosjanie pokazali co są w stanie zrobić zagrywką i to był nasz gwóźdź do trumny – zaznaczył kapitan Czechów, Ondrej Hudecek.

Trener Czechów Stewart Bernard dodał, że w trzecim secie jego podopieczni zaczęli mieć problemy z przyjęciem zagrywek Rosjan (7 asów na koncie Rosjan), a w całym meczu ze skutecznością w ataku. Potwierdzają to też statystyki, które pokazują, że wynosiła ona 37%.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved