Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Sobolska: Trener może na mnie liczyć

Dominika Sobolska: Trener może na mnie liczyć

fot. archiwum

Dla Dominiki Sobolskiej będzie to już drugi sezon w barwach Chemika Police, ale jeszcze nie miała okazji zadebiutować w oficjalnym spotkaniu. - Trenuję już normalnie z całym zespołem. Moje kolano wygląda dobrze - mówi zawodniczka beniaminka ORLEN Ligi.

Kontuzja, której nabawiłam się podczas przygotowań do ubiegłorocznego sezonu, sprawiła, że zamiast walczyć na parkiecie, musiałam walczyć w gabinetach lekarskich. Teraz koncentruję się już jednak na przygotowaniach do obecnego sezonu i już nie mogę się go doczekać – przyznaje Dominika Sobolska. Na szczęście po kontuzji nie ma już śladu. W przeszłość odeszły również obawy psychiczne, które często mają miejsce po tego typu kontuzjach. – Na szczęście takiej obawy na tym etapie przygotowań już nie mam. Rzeczywiście gdzieś tam w trakcie trwania rehabilitacji taka obawa się pojawiała, ale udało mi się z tym problem w pełni uporać i nie odpuszczam ani na chwilę – twierdzi siatkarka.

Dominika Sobolska chce udowodnić trenerowi Mariuszowi Wiktorowiczowi, że stać ją na walkę o pierwsza szóstkę i grę w ORLEN Lidze. – Ciężką pracą na każdym treningu staram się pokazać trenerowi Wiktorowiczowi, że może na mnie w tym sezonie liczyć. Liczę, że mimo wzmocnień, jakie zostały poczynione w trakcie przerwy przedsezonowej, będę dostawała swoją szansę – mówi. W zespole jednak rywalizować będzie z Agnieszką Bednarek-Kaszą oraz Katarzyną Gajgał. W Chemiku jest również Katarzyna Mróz.Zdaję sobie sprawę, że rywalizacja będzie bardzo zacięta, ale wierzę, że ciężką pracą na treningach udowodnię swoją wartość. Do klubu przyszły bardzo dobre zawodniczki, od których będę mogła się wiele nauczyć – przyznaje Sobolska.

źródło: inf. własna, powiatpolicki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved