Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejni dołączyli do PGE Skry

Kolejni dołączyli do PGE Skry

fot. archiwum

Coraz liczniejsza grupa siatkarzy PGE Skry trenuje pod okiem Miguela Falaski w Bełchatowie. Do zespołu dołączył młody serbski rozgrywający Aleksa Brdović, a także Wojciech Włodarczyk. Obaj nie znaleźli się w składach zespołów narodowych na mistrzostwa Europy.

Jako ostatni do PGE Skry miał dołączyć Aleksa Brdović, ale jego plany się zmieniły. Dzięki temu będzie miał więcej czasu, by zgrać się z zespołem, co, szczególnie dla rozgrywającego, ma bardzo duże znaczenie. Nie oznacza to jednak, że zostanie już na stałe w Bełchatowie. Za kilkanaście dni wróci do reprezentacji Serbii do lat 23, by zagrać w mistrzostwach świata.

Trafiłem, pod każdym względem, do świetnego klubu – nie ukrywa Brdović. Mierzący 203 cm rozgrywający to ostatni nabytek bełchatowian w tym okienku transferowym. 20-letni Serb związał się z PGE Skrą dwuletnią umową. – Klub z Bełchatowa jest jednym z najlepszych w Europie – świetna organizacja, kibice i samo miasto. Atanasijević opowiadał mi o Skrze same dobre rzeczy, dlatego zdecydowałem się tutaj przyjechać. To świetna drużyna i mam nadzieję, że osiągniemy w tym roku jak najlepsze rezultaty – dodaje młody Serb.

Do Bełchatowa przybył także Wojciech Włodarczyk, który ostatecznie nie pojechał z drużyną Andrei Anastasiego na mistrzostwa Europy. Przyjmujący jak na razie, ze względu na drobny uraz, jest pod opieką bełchatowskich fizjoterapeutów, którzy mają pomóc mu szybko wrócić do treningów.źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved