Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > ZAKSA, Dresdner SC, Chemik i BKS zagrają w Policach

ZAKSA, Dresdner SC, Chemik i BKS zagrają w Policach

fot. archiwum

Bardzo ciekawie zapowiada się siatkarki weekend w Policach. Beniaminek ORLEN Ligi organizuje międzynarodowy turniej o Puchar prezesa Grupy Azoty Police. Co ciekawe, w imprezie wezmą udział siatkarze kędzierzyńskiej ZAKSY.

Działacze polickiego Chemika zadbali, aby w najbliższy weekend siatkówki w mieście nie brakowało. Wszystko za sprawą turnieju o Puchar prezesa Grupy Azoty Police, połączonego z oficjalną prezentacją beniaminka ORLEN Ligi. Impreza rozpocznie się już w piątek po południu. Na godzinę 16.00 zaplanowany został pokazowy mecz podopiecznych Mariusza Wiktorowicza z… ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie zespołów z branży azotowej, z którego dochód przeznaczony będzie na Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie, będzie preludium do zasadniczej części turnieju.

W II turnieju Puchar prezesa Grupy Azoty Police, zwanym też turniejem przyjaźni, zaproszenie przyjęły niemiecki Dresdner SC oraz BKS Aluprof Bielsko-Biała, z którym przez kilka lat związany był obecny trener Chemika, Mariusz Wiktorowicz. O godzinie 16.30 odbędzie się uroczyste otwarcie hali przy ulicy Siedleckiej, a nieco ponad godzinę później zaplanowana została uroczysta prezentacja powracającej do ekstraklasy drużyny z Polic. O 19.00 rozegrany zostanie mecz z Dresdner SC, który zakończy sobotnią galę. W niedzielę o godzinie 10.00 Niemki zmierzą się z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała, a o 16.00 bialanki walczyć będą z miejscowym Chemikiem, po czym nastąpi rozdanie nagród i oficjalnie zamknięcie turnieju.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved