Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Rusza XI Memoriał Stanisława Padlewskiego

Rusza XI Memoriał Stanisława Padlewskiego

fot. Tomasz Tadrała

Przed tygodniem w Mysłowicach w międzynarodowym turnieju z cyklu Silesia Cup startowały zespoły seniorskie, teraz od piątku na starcie staną drużyny młodzieżowe. Przy Bończyka obędzie się XI Memoriał Stanisława Padlewskiego.

W Mysłowicach miejscowy MOSiR stara się udowodnić, że miasto siatkówką stoi. Po mistrzostwach świata w siatkówce plażowej do lat 23 i organizowanych przez całe wakacje imprezach na piasku, teraz siatkarki przeniosły się do hali. Przed tygodniem w ramach przygotowań do sezonu zorganizowano mocno obsadzony turniej z udziałem pierwszoligowców i gości z Czech. Poza gospodyniami, Silesią Volley Mysłowice, w Silesia Cup, bo o niej mowa, udział wzięły zespoły Sparty Warszawa, AZS-u WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Karpat Krosno.

Teraz, kiedy zespół prowadzony przez Sebastiana Michalaka sparować będzie w Krakowie, przy Bończyka, gdzie na co dzień trenuje i gra zespół seniorski, rozgrywany będzie XI Memoriał Stanisława Padlewskiego. Patronat nad imprezą, w której wystąpią zespoły młodziczek, kadetek i juniorek, objął prezydent miasta Mysłowice, Edward Lasok. Najciekawiej zapowiada się turniej juniorek, w którym swój udział zapowiedziały trzy zespoły tegorocznych mistrzostw Polski: Pałac Bydgoszcz, San-Pajda Jarosław oraz gospodynie, Silesia Volley. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziała Szkoła Mistrzostwa Sportowego z pobliskiego Sosnowca.

Juniorki
(20-21 września hala przy ul. Bończyka 32)Uczestnicy: Pałac Bydgoszcz, Silesia Volley I, Silesia Volley II, MKS Dąbrowa Górnicza, MKS San-Pajda Jarosław I, MKS San-Pajda Jarosław II, Maraton Krzeszowice, SMS PZPS I Sosnowiec

Kadetki
(20-21 września hala przy ul. Bończyka 32)

Uczestnicy: MKS San-Pajda Jarosław, MCKIS Jaworzno, Silesia Volley Chorzów, Silesia Volley MKS MOSIR Mysłowice

Młodziczki
(20 września hala przy ul. Jasińskiego 2)

Uczestnicy: MUKS Michałkowice, Silesia Volley Chorzów, Silesia Volley MKS MOSIR Mysłowice I, Silesia Volley MKS MOSIR Mysłowice II

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved