Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Heike Beier dołączyła do BKS-u Aluprof Bielsko-Biała

Heike Beier dołączyła do BKS-u Aluprof Bielsko-Biała

fot. volleyball.de

Zespół BKS-u Aluprof Bielsko-Biała jest już w komplecie. Na dzisiejszym treningu bialanek pojawiło się ostatnie brakujące ogniowo, wicemistrzyni Europy, Heike Beier. Niemka do zajęć przystąpi jednak dopiero od jutra.

Heike Beier po krótkim urlopie po mistrzostwach Europy dzisiaj zameldowała się w Bielsku-Białej. 29-letnia przyjmująca, która wraz z reprezentacją Niemiec zdobyła srebrny medal na zakończonych przed kilkoma dniami mistrzostwami Starego Kontynentu, pojawiła się na treningu momentalnie zyskując sympatię całej drużyny. – To bardzo pogodna dziewczyna. Widać to gołym okiem. Gdy przyszła dzisiaj z mamą na trening, ładnie po polsku powiedziała wszystkim „dzień dobry”, a następnie rzuciła się dziewczynom na szyję – śmiał się trener BKS-u Aluprof Mirosław Zawieracz, który nie ukrywał radości, że Niemka dołączyła już do zespołu. – Do inauguracji sezonu nie zostało niewiele czasu, bo raptem dwa tygodnie. Cieszę się, że Heike jest już z nami i rozpocznie zgrywanie się z zespołem – dodał szkoleniowiec.

Trener bialanek nie ukrywał, że wraz z całym sztabem szkoleniowym z dużą uwagą przyglądał się Niemce. – Na zakończonych mistrzostwach Europy uważnie się jej przyglądaliśmy. To bardzo dobra siatkarka. Wierzę, że pomoże naszej drużynie – powiedział Mirosław Zawieracz. Dzisiaj Heike Beier dostała od trenera wolne. – Ma czas na rozpakowanie się i szybkie poznanie miasta, a jutro o 10.00 weźmie udział w pierwszych zajęciach. Widać, że pomimo długiego sezonu reprezentacyjnego dziewczyna rwie się do pracy – tłumaczył trener. W piątek siatkarki BKS-u wyjadą do Polic, gdzie wraz z Chemikiem Police i Dresdner SC wezmą udział w międzynarodowym turnieju towarzyskim. Za tydzień podopieczne Mirosława Zawieracza czeka jeszcze wyjazd do Szamotuł.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved