Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Co słychać u krakowian?

Co słychać u krakowian?

fot. archiwum

AGH 100RK AZS Kraków już wkrótce zadebiutuje na parkietach I ligi mężczyzn. Drużyna przeszła dużą przemianę, skład został przebudowany, a zawodnicy wylewają ostatnie poty na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do zbliżającego sezonu siatkarskiego.

AGH 100RK AZS Kraków trenuje pięć lub sześć dni w tygodniu po kilka godzin pod okiem trenera koordynatora – Wojciecha Kaszy. Zawodnicy nie narzekają na urazy, a treningi, choć ciężkie, powinny przynieść efekty w trakcie zbliżających się wielkimi krokami meczów na parkietach I ligi mężczyzn.

Krakowska drużyna rozegrała już kilka sparingów. Trener dał pograć wszystkim zawodnikom, sprawdzając formę każdego z nich.

I tak, do tej pory AGH 100RK AZS Kraków wygrał na inaugurację nowej hali w Nowej Hucie z tamtejszym Hutnikiem 3:2, później w sparingu pokonał kęckiego Kęczanina, a w miniony weekend mocno zapracowani siatkarze rozegrali dwa turnieje. W piątek zwyciężyli w Tychach z Kęczaninem Kęty i TKS-em Tychy, a w sobotę musieli uznać wyższość najpierw TKS-u Tychy, a później w meczu o 3. miejsce MKS-u Andrychów – beniaminka II ligi mężczyzn. Kolejne mecze kontrolne wkrótce, a już z początkiem października krakowian czekają wielkie siatkarskie emocje. 

źródło: www.siatka.agh.edu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved