Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Siatkarze na ostatniej prostej przed mistrzostwami Europy

Siatkarze na ostatniej prostej przed mistrzostwami Europy

fot. archiwum

W czwartek reprezentacja Polski siatkarzy wróciła do Spały, gdzie rozpoczęła ostatnie przygotowania do mistrzostw Europy, które zaczną się 20 września. Z trenujących w Spale piętnastu zawodników jeden na Euro nie wystąpi.

Po kilkudziesięciu godzinach zasłużonego wypoczynku rozpoczął się ostatni etap przygotowań do CEV VELUX ME Polska Dania 2013. W czwartek już o 7.30 siatkarze oddali krew do badań. Stan zdrowia polskich reprezentantów jest na bieżąco monitorowany.

Drużyna trenowała w komplecie. Do zajęć wrócili narzekający w Płocku na drobne dolegliwości Andrzej Wrona i Bartosz Kurek. – Mamy jeden cel, jest nim Kopenhaga. Musicie widzieć oczami duszy bilety lotnicze do stolicy Danii, gdzie rozegrane będą mecze o medale. Należy maksymalnie skoncentrować się na tym zadaniu – tymi słowami rozpoczął popołudniowe zajęcia trener Andrea Anastasi. Siatkarze ćwiczyli z pełnym zaangażowaniem. Zespół trenuje, aby zdobyć medal, indywidualnie każdy walczy o „załapanie się” do czternastki na mistrzostwa Europy. W Gdańsku zabraknie miejsca dla jednego z nich. Trener Anastasi podejmie ostateczną decyzję w najbliższym czasie.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved