Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anita Kwiatkowska: Cieszę się, że wróciłam do Łodzi

Anita Kwiatkowska: Cieszę się, że wróciłam do Łodzi

fot. Cezary Makarewicz

- Na razie wszystko idzie zgodnie z planem - powiedziała Strefie Siatkówki Anita Kwiatkowska o przygotowaniach drużyny Beef Master Budowlanych Łódź do nowego sezonu ORLEN Ligi. Przyznała również, że cieszy się z powrotu do Łodzi.

Jak odnajduje się w zespole Kubanka, Noris Cabrera?

Anita Kwiatkowska: Jest z nami od niedawna, ale dobrze się wkomponowała w zespół i w Belgii bardzo dobrze się zaprezentowała.

Co możesz powiedzieć o turnieju w Belgii? Wyniki świadczą o dobrym występie Budowlanych Łódź…Pierwszy mecz z Francuzkami nam nie wyszedł, ale myślę, że to jeszcze efekty podróży, którą miałyśmy dzień wcześniej i która trwała dosyć długo. Byłyśmy jeszcze może nieco zmęczone i ta gra nam nie wychodziła tak, jak byśmy chciały, ale potem z meczu na mecz zaczęło to coraz lepiej wyglądać. Chinki nie dały nam okazji do wygrania, były zdecydowanie najlepszym zespołem. Później zrewanżowałyśmy się zespołowi z Francji i myślę, że to trzecie miejsce może cieszyć.

Czy widać już postępy względem tej drużyny, która dopiero zaczynała przygotowania do sezonu?

Widać różnicę. To była zupełnie nowa drużyna i na początku zawsze są jakieś nieporozumienia. Teraz już to wygląda dużo lepiej. Na pewno gra będzie wyglądać jeszcze lepiej, jak już wejdziemy w lżejszą siłownię, zaraz przed sezonem. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem.

Jakie są wasze plany treningowe na najbliższe tygodnie?

Teraz mamy wolny weekend, a od przyszłego tygodnia zaczynamy, tak samo jak do tej pory, ostro trenować. Ale już siłownia będzie bardziej nastawiona na dynamikę, co spowoduje, że będziemy szybsze i bardziej skoczne. Tak jak mówiłam, ta gra będzie już dużo lepiej wyglądała.

Cieszysz się, że wróciłaś do Łodzi?

Bardzo się cieszę. Chociaż nie żałuję decyzji, że rok temu odeszłam właśnie do Sopotu. Zdobyłam mistrzostwo Polski i z tego jestem zadowolona. Natomiast w Łodzi było mi dobrze i wracając tutaj, też się dobrze czuję.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved