Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Nuszel: Ze sparingu na sparing prezentujemy sie coraz lepiej

Natalia Nuszel: Ze sparingu na sparing prezentujemy sie coraz lepiej

fot. archiwum

- Ze sparingu na sparing prezentujemy się coraz lepiej. Wiadomo, że jeszcze popełniamy własne błędy. Liczę na to, że z najwyższą formą odpalimy już w inauguracyjnej kolejce - mówi przyjmująca Beef Master Budowlanych Łódź, Natalia Nuszel.

W ubiegłym tygodniu siatkarki Budowlanych Łódź wystąpiły w międzynarodowym turnieju w Belgii, w którym zajęły trzecie miejsce. – To dobry wynik, ale myślę, że mogłyśmy ugrać trochę więcej. Szkoda pierwszego meczu z francuskim IOPV Istres, z którym przegrałyśmy i w efekcie w półfinale trafiłyśmy na bardzo silny zespół z Chin [TianJin – przyp. red.] – powiedziała Natalia Nuszel. Trochę czuję niedosyt, bo mimo że nie byłyśmy faworytkami, to w spotkaniu z Chinkami [0:3 – przyp. red.] mogłyśmy zagrać zdecydowanie lepiej. Ale, podsumowując nasz cały występ, możemy być jednak z siebie zadowolone – dodała zawodniczka.

Nuszel zadowolona jest z rosnącej formy drużyny. – Ze sparingu na sparing prezentujemy się coraz lepiej. Wiadomo, że jeszcze popełniamy własne błędy, które będą się powtarzać. Mam nadzieję, że ograniczymy je do minimum. Liczę na to, że z najwyższą formą odpalimy już w inauguracyjnej kolejce – zaznaczyła nowa przyjmująca łódzkiej ekipy. – Uważam, że drużyna została bardzo dobrze dobrana pod względem charakterów poszczególnych zawodniczek. Jest w niej trochę doświadczenia i młodzieńczego porywu. To naprawdę może być mieszanka wybuchowa – zakończyła Nuszel.

*Więcej w Gazecie Wyborczej Łódźźródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved