Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Stanisław Pieczonka dołączy do sztabu szkoleniowego Developresu

Stanisław Pieczonka dołączy do sztabu szkoleniowego Developresu

fot. archiwum

Były siatkarz m.in. Resovii Rzeszów - Stanisław Pieczonka - został asystentem Marcina Wojtowicza w ekipie beniaminka I ligi kobiet - Developresie Rzeszów. Pieczonka zastąpił na tym stanowisku Michała Łukowicza, który zajmie się pracą z młodzieżą.

33-letni siatkarz barw Resovii Rzeszów bronił w latach 2003-2006. Wraz z rzeszowianami wywalczył awans do Polskiej Ligi Siatkówki. Później grał jeszcze w Jokerze Piła czy Delekcie Bydgoszcz. W swojej karierze reprezentował również jeden z klubów tunezyjskich. W tym roku podczas pobytu w USA brał udział w rozgrywkach PLS-u czyli… Polonijnej Ligi Siatkówki.

Teraz przed pochodzącym z Gorlic Pieczonką nowe wyzwanie. W Developresie będzie pracował jako asystent Marcina Wojtowicza, zastępując Michała Łukowicza, który ma skupić się na pracy z młodzieżą.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie zespół z Rzeszowa prowadził inny były zawodnik Resovii – Tomasz Kamuda. Po awansie do I ligi władze klubu postanowiły jednak nie kontynuować z nim współpracy i zatrudnić Marcina Wojtowicza.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved