Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Nowe twarze w Centrum Augustów

fot. archiwum

Centrum ma za sobą cztery spotkania kontrolne w okresie przygotowawczym: z Wichrem Wilkasy (4:0), białoruskim Legionem Obuchowo (3:2 i 1:3) i Ślepskiem Suwałki (0:4). Augustowianie przed inauguracją rozgrywek zagrają na turnieju w Olsztynie.

Być może uda się jeszcze zagrać w środę, 25 września, sparingowy rewanż ze Ślepskiem w Augustowie, ale to informacja wstępna, zupełnie nieoficjalna – mówi prezes Centrum Augustów, Tomasz Wiszyński.Nasz trener, Wojciech Iwanowicz, chciałby ponownie sprawdzić zespół ze Ślepskiem, ale czy mecz ten dojdzie do skutku? Zależy to od planów sztabu szkoleniowego pierwszoligowca.

Kadrę Centrum Augustów uzupełniło podczas przygotowań kilku nowych siatkarzy. – Atakujący Cezary Stanisławajtys występował w poprzednim sezonie w I-ligowym Pekpolu Ostrołęka. Podoba mi się jego gra. Damian Wywrot, junior ze Skry Bełchatów, to młody, obiecujący zawodnik, dysponujący dobrym przyjęciem. Na razie w sparingach pełnił on funkcję libero, zastępując siatkarza, który ma dołączyć do zespołu jeszcze w tym tygodniu, ale Damian radzi sobie też w ataku. Środkowy Bartosz Kasperowicz był zawodnikiem trzecioligowego Żubra Białowieża. Trener Iwanowicz jest z niego zadowolony. Przyjmujący Artur Karniłowicz grał wcześniej w Biebrzy Lipsk. To skoczny, dynamiczny siatkarz, którego domeną jest raczej atak. Poza tym włączamy do składu wychowanków, którzy mają przed sobą przyszłość. Są to: zmiennik na pozycji atakującego Dawid Daraszkiewicz, drugi rozgrywający Bartek Szyper i przyjmujący Michał Przekop – wymienia prezes siatkarskiego klubu z Augustowa.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved