Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Miliczanie dwukrotnie lepsi od częstochowskiego Norwida

Miliczanie dwukrotnie lepsi od częstochowskiego Norwida

fot. Tomasz Tadrała

Beniaminek I ligi mężczyzn odniósł dwa zwycięstwa nad drugoligowym KS-em Norwidem Częstochowa. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza pokonali w środę zespół spod Jasnej Góry 3:1 i 3:1. Szkoleniowiec miliczan nie był zadowolony z postawy swojej ekipy.

W środę rano i po południu zespoły KS-u Milicz i KS-u Norwid Częstochowa spotkały się pod Jasną Górą, aby sprawdzić aktualną formę w trakcie przygotowań do zbliżającego się sezonu. W zespole gości nastroje nie dopisywały, jednak trudno się dziwić siatkarzom beniaminka I ligi mężczyzn, którzy wciąż nie wiedzą czy ich zespół przystąpi do rozgrywek zaplecza ekstraklasy. Dodatkowo rozkojarzenie miliczan potęgował fakt, że wczorajsze rozmowy klubu z władzami miasta zakończyły się fiaskiem. Ostateczna decyzja ma zapaść w tym tygodniu.

Trener Dominik Kwapisiewicz dał okazję zaprezentowania się wszystkim swoim siatkarzom. – W Częstochowie mogli pokazać się wszyscy moi zawodnicy. Rano grała jedna szóstka, a po południu zupełnie inna. Wszyscy zagrali w podobnym wymiarze czasowym – tłumaczył trener KS-u Milicz. – Do meczów z Norwidem przystąpiliśmy „z marszu”. Na parkiet wyszliśmy wprost z autokaru i mimo że nie mogę być zadowolony z postawy chłopaków, lepiej zaprezentowaliśmy w porannym meczu – dodał Kwapisiewicz, tłumacząc swoich podopiecznych rozkojarzeniem z uwagi na niejasną sytuację klubu.

KS Norwid Częstochowa – KS Milicz 1:3
(25:14, 23:25, 18:25, 18:25)KS Norwid Częstochowa – KS Milicz 1:3
(29:27, 21:25, 24:26, 24:26)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, II liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved