Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach: Ustaliliśmy schematy i zasady taktyki

Krzysztof Stelmach: Ustaliliśmy schematy i zasady taktyki

fot. archiwum

Kilka dni temu siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozegrali pierwszy mecz kontrolny, w którym pokonali Campera Wyszków 4:1. - Wszystko idzie w dobrym kierunku - mówi na tym etapie przygotowań do sezonu trener Krzysztof Stelmach.

Szkoleniowiec olsztyńskiej ekipy wprowadził swoim podopiecznym intensywny plan treningowy. – Na treningach porannych wciąż mamy jeszcze siłownię, i to z dużym obciążeniem. Przeplatamy to zajęciami atletycznymi i bieganiem. Do tego dochodzi ćwiczenie techniki, które odbywa się już w sali. Technikę doskonalimy także popołudniami w hali Urania – opowiedział na łamach serwisu olsztyn.sport.pl.

Krzysztof Stelmach przyznał, że jest zadowolony z pracy, którą siatkarze wykonują na treningach. Podkreślił, że w ich grze brakuje świeżości i nie zawsze wychodzi im to, co zostało założone. Uważa jednak, że na tym etapie przygotowań jest to dopuszczalne.

Trener olsztynian jest jednak optymistą i wierzy, że drużynie uda się zbudować formę na nadchodzący sezon. – Najważniejsze, że już ustaliliśmy schematy i zasady taktyki. Teraz to wszystko próbujemy robić na boisku i muszę przyznać, że jak dotąd bardzo fajnie to wychodzi – pokreślił.*Rozmawiał Michał Koronowski
Więcej w serwisie olsztyn.sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved