Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Czarni w dobrym stylu zaprezentowali się we własnej hali

Czarni w dobrym stylu zaprezentowali się we własnej hali

fot. archiwum

Podopieczni Roberta Prygla okazali się gościnni, ale tylko w pierwszej odsłonie. Dwugodzinna gra kontrolna Cerrad Czarni Radom - KPS Siedlce zakończyła się pewnym zwycięstwem gospodarzy 4:1. Na parkiecie zabrakło jedynie Jakuba Wachnika.

Był to pożyteczny sprawdzian. W warunkach meczowych przećwiczyliśmy schematy, które doskonalimy na treningach. Mamy kolejny materiał do analizy – zapewnił Robert Prygiel. Pierwsza typowo szkoleniowa gra Czarnych w Radomiu, rozegrana w godzinach treningu, wzbudziła zaskakująco duże zainteresowanie. Sami siatkarze byli zaskoczeni, że na trybunach zasiadło tak dużo kibiców.

To najlepiej pokazuje, że oczekiwania są bardzo duże, a atmosfera na meczach bardzo gorąca. Niektórych zawodników to nieco dzisiaj zdeprymowało i robili błędy, które na treningach im się nie przytrafiają. Dobrze, że już teraz zaczynają się przyzwyczajać do tej atmosfery – podkreślił szkoleniowiec.

W meczu nie zagrał Jakub Wachnik. Absencję skrzydłowego wytłumaczył Robert Prygiel. – Miał zrobiony rezonans barku. Diagnoza jest pomyślna, nie ma poważniejszego problemu, ale Kuba musi odpocząć, a później stosować się do zaleceń lekarza i fizjoterapeuty – wyjaśnił trener beniaminka PlusLigi. Kolejnym sparingpartnerem drużyny z Radomia będzie Wkręt-Met AZS Częstochowa. Dwumecz odbędzie się w dniach 13-14 września w Lelowie i Olsztynie koło Częstochowy.Cerrad Czarni Radom – KPS Siedlce 4:1
(24:26, 25:22, 28:26, 25:18, 15:10)

Składy zespołów:
Czarni: Zugaj, Westphal, Ostrowski, Faryna, Radomski, Grzechnik, Kowalski (libero) oraz Neroj, Bołądź, Pivovarci, Gutkowski i Filipowicz (libero)
KPS: Kowalski, Pruski, Schulz, Rawiak, Stańczuk, Jasiński, Sobczak (libero) oraz Rejowski, Żakieta, Przybyła i Zbierski

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved