Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Pilanki z Pucharem Prezesa PTPS

Pilanki z Pucharem Prezesa PTPS

fot. archiwum

W niedzielne popołudnie zakończył się XVII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PTPS S.A. Triumfatorkami imprezy okazały się mało gościnne gospodynie, które wygrały wszystkie spotkania, nie tracąc w nich nawet seta.

W niedzielę rozegrano jeszcze dwa spotkania. W pierwszym zespół KS Pałac Bydgoszcz pokonał pewnie KS Murowana Goślina. Jedynie w trzeciej odsłonie pierwszoligowe zawodniczki były blisko wygranej. Doprowadziły bowiem do walki na przewagi, jednak ostatecznie triumfowały doświadczone pałacanki.

Drugie niedzielne spotkanie rozegrały zespoły Budowlanych Toruń i PTPS-u Piła. Torunianki przegrały wszystkie mecze, w tym ostatni przeciwko pilankom. Trzeba jednak przyznać, że w drugim secie miały szansę na przedłużenie meczu, ale po grze na przewagi uległy 24:26.

KS Pałac Bydgoszcz – KS Murowana Goślina 3:0
(25:18, 25:22, 27:25)Budowlani Toruń – PTPS Piła 0:3
(18:25, 24:26, 14:25)

Po turnieju w każdym zespole wybrano najlepszą zawodniczkę imprezy. W ekipie PTPS-u została nią Faimie Kingsley, jedna z nowych siatkarek pilskiej drużyny. W drużynie KS-u Pałac Bydgoszcz najlepszą zawodniczką została wybrana, dobrze znana w Pile, Monika Naczk, w drużynie z Murowanej Gośliny – Magdalena Hawryła, a w zespole Budowlanych Toruń MVP została Dominika Nowakowska.

Nagroda dla MVP turnieju powędrowała do zawodniczki reprezentującej pilski klub, będącej drugi sezon z zespołem – Magdaleny Wawrzyniak.

 

źródło: inf. własna, ptps.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved