Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Marcin Możdżonek: Wygrywa ten, kto popełni mniej błędów

Marcin Możdżonek: Wygrywa ten, kto popełni mniej błędów

fot. archiwum

- Siatkówka jest grą błędów i zawsze się będą pojawiać. Wygrywa ten, kto popełni ich mniej. Dla nas celem na ten mecz było utrzymanie równego poziomu gry od początku do końca, co można powiedzieć, że zrealizowaliśmy - twierdzi Marcin Możdżonek.

Reprezentacja Polski pokonała w pierwszym dniu Memoriału Huberta Wagnera Holendrów 3:1. Komentatorzy chwalili podopiecznych trenera Andrei Anastasiego za grę obronną oraz blok. – Dla nas najważniejsze jest co innego. Tak jak wcześniej powiedziałem, na treningach pracujemy głównie nad tą konsekwencją, bo z tym mamy największe kłopoty. Zobaczymy, czy w sobotnim meczu z Niemcami utrzymamy ten sam poziom. Mam nadzieję, że tak – mówi Marcin Możdżonek.

Po przegranych sparingach z Serbami kibice mocno zwątpili w możliwości drużyny, jednak w piątek było widać, że Polacy wyciągnęli wnioski z tych spotkań. – To było zadanie dla trenerów, którzy przełożyli to na trening. Efektem gry w Serbii są zmiany personalne, na temat których już wszystko zostało powiedziane. Jeżeli będzie jeszcze jakaś zmiana, to już tylko dotyczyć będzie jednej osoby. Co do naszej gry, to proszę rozmawiać z trenerem – w swoim stylu wypowiada się Możdżonek na łamach Przeglądu Sportowego. Środkowy reprezentacji Polski odniósł się też do zachwytów nad grą Grzegorza Boćka. W ogóle nie jesteśmy zaskoczeni jego postawą. Wy dziennikarze nie mieliście możliwości oglądać tych spotkań, ale my widzieliśmy jak grał – twierdzi.

Więcej w serwisie przeglądsportowy.plźródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved