Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Grzegorz Bociek: Chemii w drużynie nie brakuje

Grzegorz Bociek: Chemii w drużynie nie brakuje

fot. Cezary Makarewicz

- Nie jestem do końca zadowolony ze swojej gry w meczu z Holandią. Popełniłem kilka błędów. Myślę, że cała drużyna nie zagrała jeszcze na takim poziomie, na jaki nas stać - mówił po meczu z Holendrami Grzegorz Bociek, atakujący reprezentacji Polski.

Grzegorz Bociek wyszedł na mecz z Holandią w Memoriale Huberta Wagnera w pierwszym składzie reprezentacji Polski. – O tym, że zagram w piątkowym meczu w wyjściowej szóstce, dowiedziałem się, kiedy przyjechaliśmy do Orlen Areny. Nie jestem do końca zadowolony ze swojej gry w meczu z Holandią. Popełniłem kilka błędów. Myślę, że cała drużyna nie zagrała jeszcze na takim poziomie, na jaki nas stać – powiedział po spotkaniu polski atakujący. I dodał: – Mieliśmy swoje założenia, które nie do końca wypełniliśmy. Nie zagraliśmy jeszcze na takim poziomie, na jakim powinniśmy.

Bociek do kadry narodowej wdarł się przebojem. Dobra gra w PlusLidze i świetna gra podczas letniej uniwersjady w Kazaniu sprawiła, że szkoleniowiec reprezentacji Polski postawił właśnie na niego. – Zdaję sobie sprawę z tego, że atakujący jest od tego, żeby zdobywać jak najwięcej punktów dla swojej drużyny i pomagać zespołowi w najbardziej kryzysowych momentach. Staram się grać i pomagać drużynie najlepiej, jak tylko potrafię – wyznał zawodnik.

W sobotę Polacy zagrają z Niemcami, którzy w piątek z kolei gładko przegrali z Rosją 0:3. – To był pierwszy mecz przed polską publicznością. Cieszymy się, że udało się nam zwyciężyć. Mamy nadzieję, że w sobotę zagramy jeszcze lepiej. Codziennie trenujemy bardzo ciężko. Przykładamy się do pracy, żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki. A chemii w drużynie nie brakuje – zakończył Grzegorz Bociek. 

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved