Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Tomasz Migała: Jestem zadowolony z pracy wykonanej w Spale

Tomasz Migała: Jestem zadowolony z pracy wykonanej w Spale

fot. archiwum

Nastał wrzesień, a wraz z nim decydujące trzy tygodnie do inauguracji siatkarskiej II ligi mężczyzn w Tomaszowie Mazowieckim. Zespół Lechii ma już za sobą tygodniowe zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Siatkarze mocno przepracowali ten okres, wypełniając każdy dzień treningami. Zawsze po śniadaniu odbywały się zajęcia na siłowni. Po obiedzie, na zmianę, albo trenowali w sali z piłkami, albo korzystali z basenu oraz sauny. Wieczorami natomiast odbywał się trening w hali.

Trenerom udało się w trakcie spalskich przygotowań zorganizować jedno kontrolne spotkanie. Tomaszowski zespół w towarzyskiej grze zmierzył się z drużyną juniorów Skry Bełchatów. Rozegrano sześć setów. Lechia wygrała to spotkanie 4:2.

– Zorganizowanie zgrupowania w COS w Spale okazało się bardzo trafnym wyborem. Cała infrastruktura oraz zaplecze są tam na najwyższym poziomie. Mieliśmy możliwość korzystania z siłowni, basenu, odnowy biologicznej, a także mieliśmy halę wyłącznie do własnej dyspozycji – to duże zalety tego pobytu – ocenił trener Tomasz Migała.Spędzony tam tydzień można ocenić jako bardzo udany. Chłopcy z dużym zapałem i animuszem bardzo ciężko trenowali. Wszystko, co sobie założyliśmy, zostało zrealizowane. Pod koniec pobytu udało nam się zagrać mecz kontrolny z juniorami Skry Bełchatów. Pomimo słabej końcówki w pierwszej partii wygraliśmy ten sparing zdecydowanie. To był nasz pierwszy mecz kontrolny, stąd sporo było nieporozumień. Ogólnie jestem jednak zadowolony – podsumował szkoleniowiec.

Teraz przed nami kolejne mecze towarzyskie: dwukrotnie zagramy z Huraganem Wołomin i trzy spotkania w turnieju w Tomaszowie na Memoriale Wiesława Gawłowskiego. Jestem pewien, że z meczu na mecz gra będzie wyglądała coraz lepiej, ponieważ potrzeba nam przede wszystkim zgrania. Póki co wszystko idzie w dobra stronę i mogę tylko życzyć sobie i chłopcom, aby dalej podążać tą drogą – ocenił Migała.

źródło: kslechia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved