Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi: Nasz cel to dobry wynik na mistrzostwach Europy

Andrea Anastasi: Nasz cel to dobry wynik na mistrzostwach Europy

fot. archiwum

Podopieczni Andrei Anastasiego w najbliższy weekend sprawdzą formę w memoriale Huberta Jerzego Wagnera. - Wierzymy, że jesteśmy w dobrej formie, ale ta perfekcyjna ma przyjść na mistrzostwa Europy - przyznał Anastasi.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera od lat na stałe gości w kalendarzu sezonu reprezentacyjnego. W tym roku turniej odbędzie się na kilkanaście dni przed rozpoczęciem mistrzostw Europy. Na kadrę Polski po słabym występie w Lidze Światowej spadła duża krytyka. – Wierzymy, że jesteśmy w dobrej formie, ale ta perfekcyjna ma przyjść na mistrzostwa Europy – przyznał szkoleniowiec polskiej kadry. – To jest turniej przygotowawczy do najważniejszej imprezy sezonu, ale nasza gra może jeszcze nie być doskonała. Jutro mamy poranny trening, a mecz z Holandią postaramy się wygrać. Podkreślam raz jeszcze – nasz cel to dobry wynik na mistrzostwach Europy. Wierzę, że to osiągniemy – dodał Anastasi.

Największą niespodzianką w kadrze na memoriał jest bez wątpienia brak Zbigniewa Bartmana. W jego miejsce Anastasi zdecydował się powołać młodego Grzegorza Boćka.Kto będzie w lepszej dyspozycji, ten będzie grał – przyznał atakujący. – Trenujemy tutaj, dajemy z siebie 100% na ten test, który na nas czeka – zakończył zawodnik.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved