Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Porażka łodzianek w Belgii

Porażka łodzianek w Belgii

fot. archiwum

W swoim pierwszym spotkaniu belgijskiego turnieju siatkarki Beef Master Budowlanych Łódź przegrały w trzech setach z ekipą IOPV Istres. W łódzkim zespole zagrała Kubanka Noris Cabrera, która zdaniem łódzkiej prasy pozostanie w Łodzi na dłużej.

Mimo iż trzy partie mogłyby wskazywać na jednostronny pojedynek, tak jednak nie było, bowiem mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. – Najbardziej szkoda tego pierwszego seta. Przegraliśmy po walce 26:28 – mówi prezes Budowlanych, Marcin Chudzik. Jutro łodzianki zagrają z holenderskim Sliedrecht Sport, a w piątek z belgijskim Oudegem. W sobotę i niedzielę osiem zespołów biorących udział w turnieju rozgrywać będzie spotkania o poszczególne miejsca.

W kadrze Beef Master Budowlanych znalazła się Kubanka Noris Cabrera, która od tygodnia przebywa na testach. Według informacji łódzkich dziennikarzy była zawodniczka Atomu Trefla Sopot potwierdziła swoje wysokie umiejętności i w nadchodzącym sezonie będzie występowała w łódzkiej drużynie. Tym samym będzie siódmą nową zawodniczką, która podpisała kontrakt z Beef Master Budowlanymi.

IOPV Istres – Beef Master Budowlani Łódź 2:1
(28:26, 15:25, 25:15)Budowlani: Kwiatkowska (8 pkt.), Nuszel (8), Trach (4), Cabajewska (1), Pycia (5), Cabrera (7), Durajczyk (libero) oraz Ściurka (9), Śliwa (1) i Grajber

 

źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved