Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowy człowiek w sztabie szkoleniowym warszawskich akademików

Nowy człowiek w sztabie szkoleniowym warszawskich akademików

fot. archiwum

Z siatkarzami AZS-u Politechniki Warszawskiej po raz pierwszy w historii klubu pracował będzie trener przygotowania fizycznego. Za kondycję inżynierów w najbliższym sezonie odpowiedzialny będzie Michał Garnys.

Dołączenie Michała Garnysa do AZS-u Politechniki Warszawskiej jest kolejnym owocem współpracy klubu i firmy 4Sport LAB. – Nasz sztab wzbogacił się o prawdziwego specjalistę w swoim fachu. Bardzo się z tego cieszę. A Michałowi życzę powodzenia w nowej dla niego pracy – powitał swojego asystenta trener Jakub Bednaruk.Michał będzie pierwszym trenerem przygotowania fizycznego w historii AZS-u Politechniki. Jak widać, idziemy w dobrym kierunku – uśmiechnął się.

Michał Garnys ze sportem związany jest od siedemnastu lat. Z sukcesami uprawiał judo. Na koncie ma medale mistrzostw Polski i Pucharów Europy. Swoich sił spróbował także w MMA. Na ringu spotkał się m.in. z Mamedem Khalidovem. Skupiał się jednak nie tylko na treningach, ale i na edukacji. W 2006 roku ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dwa lata później podjął praktykę zawodową. Jako specjalista od przygotowania fizycznego kadry judo pojechał na XXIX Igrzyska Olimpijskie do Pekinu. Następnie rozpoczął współpracę z KSW – czołową polską federacją MMA. Teraz do swojego bogatego CV będzie mógł dopisać pracę w Politechnice. – Oby nie tylko pracę, ale i sukcesy – powiedział szkoleniowiec inżynierów.

Jakub Bednaruk na treningach liczyć może na pomoc nie tylko Garnysa, ale i innych asystentów: drugiego trenera – Przemysława Michalczyka, statystyka – Bartosza Kaczmarka i fizjoterapeuty – Roberta Kozłowskiego.Autor: Adrian Komorowski

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved