Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Były rozgrywający stołecznej Politechniki wrócił do Serbii

Były rozgrywający stołecznej Politechniki wrócił do Serbii

fot. azspw.com

Decydenci AZS-u Politechniki Warszawskiej przed rokiem sprowadzili do zespołu Serba, który miał za sobą epizod w reprezentacji i miał być alternatywą dla Fabiana Drzyzgi. Ostatecznie więcej czasu spędził on na ławce i po roku obie strony zakończyły współpracę.

Z Nemanją Stefanoviciem, bo o nim mowa, stołeczny klub wiązał duże nadzieje, o czym świadczy fakt, iż podpisał z nim dwuletni kontakt. A i Serb nie ukrywał, że da z siebie wszystko i wraz z drużyną chce walczyć o jak najwyższe cele. – Ja sam zamierzam ciężko trenować, dać z siebie wszystko, by robić postępy i stać się lepszym graczem. Lepszym, niż byłem rok temu, co dla mnie jest niezwykle istotne – mówił. Tymczasem sytuacja potoczyła się zupełnie nie po jego myśli: pozycja Fabiana Drzyzgi była niezagrożona, a on sam niemal cały sezon spędził w kwadracie dla rezerwowych, sporadycznie pojawiając się na parkiecie. Po zakończeniu rozgrywek stało się dość jasne, że Stefanović, mimo ważnej umowy, nie pozostanie w Warszawie – obie strony doszły do porozumienia i rozwiązały kontrakt.

Dwudziestotrzylatek jednakże bardzo długo poszukiwał nowego pracodawcy i finalnie zdecydował się powrócić do ojczyzny. Nowym teamem rozgrywającego będzie Spartak Subotica, gdzie będzie mieć niemal pewne miejsce w wyjściowym składzie oraz okazję do odzyskania pewności siebie po fatalnym sezonie w Polsce.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved