Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Będą transmisje ze spotkań pierwszoligowych?

Będą transmisje ze spotkań pierwszoligowych?

fot. archiwum

We wtorek w Warszawie odbyło się spotkanie prezesów klubów pierwszoligowych z władzami PZPS-u oraz przedstawicielami Orange Sport. - Jest szansa, że mecze pierwszej ligi siatkówki będą transmitowane w tej telewizji - mówi Stanisław Nowaczyk.

Na spotkaniu oprócz prezesów klubów pierwszoligowych pojawili się m.in. prezes PZPS-u Mirosław Przedpełski, a także inne ważne persony siatkarskiego związku, takie jak Konrad Piechocki, Artur Popko, Andrzej Lemek i Witold Roman. Głównym tematem rozmów był wizerunek rozgrywek pierwszej ligi siatkówki. Rozmawiano na temat pozyskania sponsora strategicznego, a także – co również jest bardzo ważną informacją – na temat transmisji telewizyjnych z meczów pierwszej ligi.

Jak udało się ustalić, istnieje spore prawdopodobieństwo, że telewizja Orange Sport pokaże mecze I ligi. Według wstępnych założeń każda z drużyn mogłaby liczyć w sezonie na trzy transmisje na żywo z meczów rozgrywanych we własnej hali. – Kosmetyki wymagałaby oczywiście hala im. Arkadiusza Gołasia, bo należałoby ją przystosować do wymogów transmisji, która byłaby przeprowadzana bardzo profesjonalnie, z obrazem z pięciu kamer, wozem transmisyjnym, stanowiskiem komentatorskim itd. Wierzę jednak, że klub oraz MZOSTiIT podołają temu zadaniu, jeżeli będzie taka potrzeba – zaznacza prezes Pekpolu Ostrołęka, Stanisław Nowaczyk.

Orange Sport to telewizja, która na wyłączność transmituje m.in. rozgrywki I ligi piłki nożnej (zaplecze T-Mobile Ekstraklasy), piłkarski Puchar Polski czy mecze piłkarskich lig zagranicznych, a także sporty walki.źródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved