Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Olga Raonić: Wierzę, że będziemy grać w play-off

Olga Raonić: Wierzę, że będziemy grać w play-off

fot. archiwum

- Dla mnie jest ważne, aby mieć dobry kontakt i relacje z Kingą i będę szczęśliwa, gdy obie będziemy gotowe do gry - mówi o swojej rywalizacji z Kingą Bąk serbska rozgrywająca Siódemki Legionovii, Olga Raonić, która przed sezonem dołączyła do zespołu.

Serbka ma za sobą grę w Serbii, Grecji i Niemczech. Teraz zdecydowała, że spróbuje swoich sił w ORLEN Lidze. – Słyszałem, że polska liga będzie bardzo mocna w tym sezonie i jestem bardzo podekscytowana, że będę grać tutaj w tym sezonie. Mam nadzieję, że osiągniemy dobre wyniki – podkreśla zawodniczka.

Raonić gra na pozycji rozgrywającej i w legionowskim klubie rywalizować będzie o miano tej pierwszej z Kingą Bąk. Jak nowa siatkarka Siódemki widzi swoje szanse? – Dla mnie jest ważne, aby mieć dobry kontakt i relacje z Kingą i będę szczęśliwa, gdy obie będziemy gotowe do gry. Postaram się prezentować w jak najlepszy sposób, a to trener ma zdecydować, która z nas zagra – tłumaczy Raonić.

Serbka podkreśla, że celem minimum dla jej nowej drużyny będzie udział w fazie play-off ORLEN Ligi. – Wierzę, że będziemy grać w play-off, a potem wszystko jest możliwe – kończy.źródło: inf. własna, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved